Panoráma Rybího
Jahůdka
Vyhledávání
 
DPPO Rybí
Digitální povodňový plán obce Rybí
 
Mapa Rybí
 
Obrázek z obce
 
Nabídky práce
Nabídky práce v regionu
 
Počasí (Mošnov)
 
Počet návštěvníků
Počet návštěv...
914944
Kolik lidí je online?
1
 
Odkazy
 
Ostatní
Valid HTML 4.01 Transitional
 
Multifunkční objekt v obci Rybí


Multifunkční objekt

8.10.2010 - slavnostní otevření :o)

Pár fotek ze slavnostního otevření multifunkčního objektu naleznete ve fotogalerii.


1.10.2010 - a je hotovo...


Tisková zpráva

Dne 8.října 2010 v 16 hodin bude slavnostně otevřena multifunkční budova v obci Rybí. Stavba nového domu byla financována z ROP NUTS II Moravskoslezsko programu rozvoje venkova.

Cílem projektu byla revitalizace stavebně nedokončeného objektu v centrální části obce. Tento objekt bude sloužit jako víceúčelová veřejná budova. V objektu je zřízen obecní úřad a knihovna, jejíž kapacita se rozšíří o společenskou klubovnu. V přízemí, kromě prostor obecního úřadu je zřízena konzultační místnost pro lékaře. V prvním nadzemním podlaží bude jedna místnost pronajata poskytovatelům služeb občanské vybavenosti.


Marie Janečková
starostka obce Rybí
tel: 606 127 321
mail: starosta@rybi.cz


7.7.2010

Vnější vzhled už dospívá do finální podoby.

   


9.5.2010

Deštivé počasí zbrzdilo i dostavbu mutifunkčního zařízení. Přesto však se i v nepříznivém období budova krásně vybarvila.

   


26.4.2010 - zateplování

 


Dostavba multifunkčního domu pokračuje rychlým tempem i v zimním období

I přesto, že letošní zima je opravdu sněhová a mrazivá, na stavbě multifunkční budovy je stále rušno. Po necelých dvou měsících stavebního úsilí zaměstnanců Bytostavu můžeme na stavbě sledovat práci na vnitřních omítkách a začíná se taky rýsovat schodiště, které budoucí návštěvníky dovede do podkrovních prostor nové knihovny.Budoucí OÚ


Budoucí knihovna


Pohled z knihovny do kluboven


Budoucí kadeřnictví


Multifunkční objekt


Díky získané dotaci z Regionálního operačního programu NUTS II Moravskoslezsko začala v lednu 2010 výstavba Multifunkčního objektu v obci Rybí.

V této nedokončené stavbě budovy, která stojí již téměř deset let v centrální části obce, budou pro občany po rekonstrukci zřízeny nové prostory pro obecní úřad, konzultační místnost pro lékaře, v podkrovních prostorech bude zprovozněna nová obecní knihovna s klubovnou a vzniknou zde i prostory například pro kadeřnictví, pedikúru a masérské služby.

Dostavbou tohoto objektu se tak konečně dotvoří centrální část obce - společně se základní školou, obchodem, kostelem a pohostinským zařízením.

Zakázku na stavbu této rekonstrukce získala firma Bytostav Poruba z Ostravy, která má se stavební činností dlouholeté zkušenosti.

Marie Janečková
starostka obce Rybí
tel: 556 760 031
mail: starosta@rybi.cz 
Created by HAVJA ( havja [at] centrum [dot] cz ) | All rights reserved © 2006-2015 | Poslední aktualizace 13.11.2023 v 6:12:13